Българска музика

Слушаш ли музика? Потракваш ли в такт с мелодията или си оглушал и не знаеш какво е това?
Ела и чуй ритъма!
BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: БГ музика

Мнение BardoSore10 години

Е с една песен на година пак са 100 години пред другите в комерса. Криско ли искаш да ти пусна, че да сме съгласни и на едно мнение. Айде малко по-толерантно и хардкора в задния джоб.

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: БГ музика

Мнение epedos10 години

Е то Криско е дъното. Точно т'ва е, че те са най-големите, ама вече не се и напъват...
От песента написах какво може да се иска повече и кое ми хареса. Пусни си предния клип в канала им - YBBY featuring Krisko. Отвратителен текст, страшни гнусари и селяци, но само чуй как е смесен трака. Идея си нямам защо Ъпсурт са пуснали техния в този вид. Почти неслушаем е... отделно че пеят за фекали и пръдни, точно като противните ми YBBY, които НЯМАТ ТРАК без думата "пръдня" или производните й. Пусни си и предния им - "Вън ти мастио долна" или квото беше там. Пак същото - още по-як микс и мастър и пак текстове за пръдни. :lol: Та не ми е ясно защо новото на Ъпсурт звучи така.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: БГ музика

Мнение BardoSore10 години

Абе вярно е, още от първия път ми направи впечатление, че преди средата на песента трудно се хваща текста, но го отдадох на това, че явлението при мен е често срещан проблем. А и е възможно проблема да е online. Ако това го цапнат на диск може и да е друго. Не предявявам да съм компетентен в тази сфера.

Аватар
Jim Raynor
Мнения: 3952
Регистриран преди: 16 години

Re: БГ музика

Мнение Jim Raynor10 години

BardoSore написа:Абе вярно е, още от първия път ми направи впечатление, че преди средата на песента трудно се хваща текста, но го отдадох на това, че явлението при мен е често срещан проблем. А и е възможно проблема да е online. Ако това го цапнат на диск може и да е друго. Не предявявам да съм компетентен в тази сфера.
Айде де. Колега, 3 в 1, Звездата, Бай Хуй, и т.н. все едно на flac сме ги слушали. Няколко пъти я пусках, ама не ме хвана. И Хазарта мяза на Саймън Пег в клипа. :lol:

"А дано, ама надали" е бг комерса на лятото към момента за мен, с което Гафа прави дубъл. :D

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: БГ музика

Мнение epedos10 години

Е тя вече е ужасна :P
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Re: БГ музика

Мнение cain9 години

Изненадващо добър кавър от Гранулом


Само клипа е малко... умилителен в най-добрия случай
PC mustard race

Кой е онлайн