Дразнещи песни

Слушаш ли музика? Потракваш ли в такт с мелодията или си оглушал и не знаеш какво е това?
Ела и чуй ритъма!
Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Дразнещи песни

Мнение andycole12 години

Сещате се, като започнат да въртят по радио и телевизия отвратителни набедени маркетингови хитчета и човек става неволен слушател на нещо което не му харесва, но за съжаление му се набива в главата :lol:

Ся се пускам с тва : :lol:
MICHEL TELO' - Ai Se Eu Te Pego! Video Ufficiale
Има далеч по-гадни неща в момента де, на Риана и подобни, но е просто скандално мазно :lol: Португалския и певецът са адски мазни :lol: Faggot music

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение BardoSore12 години

Е за теб, който се смята за доста ъндъргаунд най-вече в музиката няма и как да ти допадне нещо такова, ако ще и да е класа. На мен песента ми харесва (признавам, че омръзва бързо), а и португалския ми е много секси език, ако мога и има полза бих го научил.

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение andycole12 години

Добрата музика е добра без значение дали е комерс, ъндъграунд и тнт.
Идеята на темата ми е друга, нещо като обратното на "какво слушате в момента", поствайте дразнещи песни.

Като това например :
N.O.H.A. - Tu Cafe
Преди няколко години го пускаха отвсякъде нон стоп, припевът е един от най-дразнещите евър :lol:

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение BardoSore12 години

Не човек, колкото и да ме кефиш (без да те познавам лично) ти си нарицателно във форума за човек с крайно изразено мнение. Цитирам:
andycole написа:е просто скандално мазно :lol: Португалския и певецът са адски мазни :lol: Faggot music
Почваш с две песни от Испания и Португалия и след това човек да не си мисли, че си предубеден. Няма как.
Мнението си е твое и no offence, но мисля отношението ти към етносите в определени случаи не е похвално!

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение cain12 години

Тема за омразни музиканти, тема за омразни песни. Човек ще реши ще делиш музиката на харесвана и мразена.
Поне при мен е харесвана музика и такава която ми е безразлична.
PC mustard race

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: Дразнещи песни

Мнение epedos12 години

Е тая песен ту кафе определено не ми е безразлична. Направо ми е втръснала и вече ми е не омразна, но със сигурност дразнеща :lol:

И изобщо за факта, че песните испанска и португалска кой му пука?

А тая първата песен за мен дори не ми е мазна, просто не ме кефи изобщо ритъма на първо време и музиката, че да слушам певеца...

Иначе мен първите ми спомени за песни, от които се изприщвам: California love (10 години минаха докато разбера, че е "рап" и е на Дре и 2РАС... :| И пак ме дразни хахах

Акуа - Барби гърл...
На Бритни първите.
Eifel65 - blue :oops:
Ману чао - Бонго бонг :evil:

Сега няма просто къде да ги чуя такива дразнещи песни толкова...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение andycole12 години

BardoSore написа: Почваш с две песни от Испания и Португалия и след това човек да не си мисли, че си предубеден.
Dime La Verdad и Hijo De La Luna са много добри песни на испански език :wink:
cain написа:Тема за омразни музиканти, тема за омразни песни. Човек ще реши ще делиш музиката на харесвана и мразена.
На харесвана, безразлична и гадна по-скоро :lol: Иначе тема за дразнещи песни съм виждал и в други форуми, нека и в нашия да има една :lol:

Lil Wayne - A Milli
Beyoncé - Halo
:puke:

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: Дразнещи песни

Мнение epedos12 години

lil wayne - *.mp3
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
king_of_the_universe
Мнения: 6816
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение king_of_the_universe12 години

epedos написа:lil* - *.mp3
Fix`d. :-)

За съжаление, в темата мога да постна тонове джей-попки, с които ме тероризират ежедневно във фитнеса. Ебахти, таман се амбицирам, и изведнъж някоя тийн-кифла почне да се цепи и циври от тонколоните: айшитеру, уасуренайде и т.н. фейспалмки. Но благодарение на терора се принудих да изнамеря също тонове гаражни рап-класики и да заредя плейъра. :yes:

Кейн, "дразнещи песни" е най-точното определение за "песните", които ти ги навират в ушите отвсякъде - няма как да остана безразличен към този тормоз. Хем некадърни, хем лансиране отвсякъде! Безразличен съм към музика, която не слушам, но и не ми я навират в ушите (примерно, британските и холандските тенекиени скрибуцания, потраквания и дъскорезници). :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
Jeru
Мнения: 5027
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение Jeru12 години

Borgore - Nympho

:idrool:
http://www.last.fm/user/NewJackHustler/?chartstyle=Geldropdown-small

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: Дразнещи песни

Мнение epedos12 години

Боргор - *.mp3 :Д
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
Jeru
Мнения: 5027
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение Jeru12 години

Е са, като за цигански дъбстеп си има силни парти неща, ама специално Nympho е някакво абсолютно извращение.
http://www.last.fm/user/NewJackHustler/?chartstyle=Geldropdown-small

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение andycole12 години

Borgore и Skrillex, особено Скрилекс... това са убийците на жанра, който и без това се развали де.

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение andycole11 години

Rihanna - Where Have You Been
Най-дразнещата песен на плашилото до този момент. Досега не е имало толкова бездарна певица, с по-непоносим глас, но за сметка на това лансирана до безобразие и то в продължение на дълго време. Обикновено 1-2 години ги лансират, и се появява друга еднодневка. Това се насраха да го пускат навсякъде :blue:

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение BardoSore11 години

Keep talking...

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: Дразнещи песни

Мнение epedos11 години

Тя Риана ако няма силен глас от днешните поп певици...
Тая песен иначе е откровено гнусна де, имхо.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение andycole11 години

BardoSore написа:Keep talking...
Що, кефи ли те Риана :lol:

Аватар
samfisher5
Мнения: 832
Регистриран преди: 18 години

Re: Дразнещи песни

Мнение samfisher511 години



Bieber - Boyfriend

Е няма как да го няма и бийбър тука . Не стига че песента е някаква пълна боза , ами и клипът е някакъв смехотворен , некви бързи коли , дрифтове и секси погледи от кльощавото джудже джъстин . Да се чудиш на акъла на толкова момичета да го направят известен и да му напълнят сметката с кинти . :blue:

Аватар
Jim Raynor
Мнения: 3952
Регистриран преди: 16 години

Re: Дразнещи песни

Мнение Jim Raynor11 години

Абе това човече Lil Wayne наистина ли е, или е някакъв ташак ала Уиърд Ал примерно? Днес му чух една две песни по радиото и се изумих, даже Еминем/Марс имат дует с него.
Не толкова ме дразни, щото ми е все тая, но не проумявам защо някой би го слушал/продуцирал.

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: Дразнещи песни

Мнение epedos11 години

За сериозен се води, иначе ми е лидер сред бездарниците. Имаше един "фрийстайл" в едно радио, дето такъв ретардед на макс казва "спрете ми бийта, че ми пречи" и почва да срича акапела някви смешни рими, ужас :d
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Кой е онлайн