Топ 10 най-омразни музиканти

Слушаш ли музика? Потракваш ли в такт с мелодията или си оглушал и не знаеш какво е това?
Ела и чуй ритъма!
Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение andycole14 години

Трябва да има и хейтърска тема :-)
Няма да включвам в класацията разни чалга цигании или хаус/минимал педерастии, защото ще запълнят всичко :lol:

1Lil Wayne - Точното определение за този индивид е леке. Едва ли някой "музикант" може да ми е по противен. Отвратителен неслушаем лигав и дразнещ глас, върху отвратителни бийтове. Дори само физиономията му е достатъчна да изкара човек извън нерви.

2 Justin Timberlake - Най големият дразнител от поп музикантите.

3 Pharel - По принцип е виновен за голяма част от помията, която се върти в ефира последните години, защото той или Timbaland продуцират на практика всички лейм звезди. Като изпълнител е много зле, а като продуцент определено дразни, има някакъв талант, но със сигурност го използва по ужасен начин, което не му пречи да е мултимилионер.

4 Beyonce - Е тая дебела свиня от женските вокали ми е най-противна. Слаба и прехвалена изпълнителка, с много слаб глас, бълваща неприятни хитчета, въртяни постоянно. Цвили като свиня. Определено много дразни един от новите й хитове - Halo май се казва.

5 Rihanna - Горе долу важи същото като за Beyonce. Дори гласовете им са подобни, на Rihanna често е електронно преработен, пее на разни хаус бийтчета, щото е много модйерно. Странното е, че уж Chase and Status щели да и продуцират някакви тракове сега. Beyonce и Rihanna са наистина противни, бездарни и надценени. От известните певици Lauryn Hill, Alicia Keys, Mary J Blige, Erykah Badu са светлинни години над тях, въпреки че не са толкова успешен маркетингов продукт.

6 Shaun Paul - Позабравен. но още хейтван от мен. Имаше 2-3 трагични трака преди години, с жалки опити да вкара някав jamaican style.

7 Madonna - Много биха оспорили, но според мен по никакъв начин не заслужава статута на икона, който има и милионите си. Абсолютно слаба random поп певачка, че и опитва да се прави на интелигентна, книги, публични речи и тнт, такава личност с нейната биография не трябва да опитва да звучи мъдро. Поне мъжът й Гай Ричи е велик режисьор.

8 Всякви лигави негра тип Akon, Usher и прочие с гейски фалцет, върху банална rnb мелодийка.

9 Enrique Iglesias - Лигав латино лавър

10 Вече позабравените Бритни, Кристина Агилера и бой бандичките от близкото минало :-)

dra6ko_second_chance
Мнения: 1417
Регистриран преди: 16 години

Re: Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение dra6ko_second_chance14 години

Тьй като те геледам не тачиш много черното,R&B:)

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Re: Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение Bobi14 години

Абе, и на мен ми писна да и гледам изнасилено изкуствените физиономия и сценично поведение на тази Риана. :roll: Мадона също не е цвет за мирисане с нейното двулично поведение, защото се опитва да стъпва на два стола едновременно - хем напоследък се прави на голямата монахиня и благоприлична майка, хем разчита на похотливото кълчене да и поддържа "нивото" на клиповете.

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение andycole14 години

dra6ko_second_chance написа:Тьй като те геледам не тачиш много черното,R&B:)
Напротив, най-хубавите и креативни стилове в музиката са създадени именно от афро-американци - джаз, фънк, соул, блус, също и английските тъмнокожи имат огромен принос към съвременните електронни стилове, просто въпросните негра гъзета рапери, бездарни рнб певачки и рнб негра с гейски фалцет са западната чалга, тяхната алтернатива на цигани хвърлящи гюбеци и размахващи злато. Виновни са за най-голямата помия, която се върти в ефира от години.

Аватар
king_of_the_universe
Мнения: 6816
Регистриран преди: 18 години

Re: Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение king_of_the_universe14 години

andycole написа:
dra6ko_second_chance написа:Тьй като те геледам не тачиш много черното,R&B:)
Напротив, най-хубавите и креативни стилове в музиката са създадени именно от афро-американци - джаз, фънк, соул, блус, също и английските тъмнокожи имат огромен принос към съвременните електронни стилове, просто въпросните негра гъзета рапери, бездарни рнб певачки и рнб негра с гейски фалцет са западната чалга, тяхната алтернатива на цигани хвърлящи гюбеци и размахващи злато. Виновни са за най-голямата помия, която се върти в ефира от години.
Само Лил Уейн? Ми другите Лил? :lol: Ми къде е мазният жабоок Тимбаленд? Ми некадърникът Канайъ или както там се чете? Ми тапирогъзата Джей Ло? И сума ти още мазници и мекици... :lol: А Шон Пол с къв кеф му правех фаталите в Деф Джема, хахаха. :lol:

БТВ, Акон е мазен и пее в лайняни песни, но поне има глас. Ашърчето поне денса. Ама болшинството ни пеят, ни денсат. Само кълчат кълки. Ееех, а преди години, Мери Джей въртяха, по малко и от Бадуто и Алийшата...

Нашата чалга няма място в класацията, просто защото дори не е музика. Манджата с грозде, надробена от селски бекове, има място само в криминалните хроники и в рубриките 18+. :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
samfisher5
Мнения: 832
Регистриран преди: 18 години

Re: Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение samfisher514 години

Е , сега чак я виждам тая тема , а е доста интересна !
Значи за всичко съм съгласен освен с това за Justin Timberlake . Според мен той е единственият наистина добър поп изпълнител от известните - изглежда добре ( не съм гей :-) ), пее добре , танцува страхотно и е много артистичен и невероятен шоумен . Притежава също така и немалка доза интелект,много от интересните идеи за концертите му ги измисля именно той . А и много от песните му си остават класика в попа -Cry Me a River , Lovestoned , What Goes Around ,Sexyback , My Love . За мен , колкото и абсурдно да звучи , е по - добрият Michael Jackson .
А иначе от тея новите много ме дразни Justin Bieber - някакво хомосексуално тийннейджърче , което не може да пее , да танцува , не притежава никаква артистичност и харизма . Изобщо тотално недоразумение е ! :lol:

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение andycole14 години

Е и двата Джъстина дразнят зверски бе :lol: Не знам, явно е въпрос на вкус, но Тимбърлейк ми е ужасен с гейското му гласче и имиджа му изобщо, а не затова че е комерсиален и тнт. То и Robbie Williams е комерсиален музикант, но има невероятни творби.

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Топ 10 най-омразни музиканти

Мнение andycole12 години

Добавям и Skrillex.
Този американски гей е един от убийците на dubstep-a.

Кой е онлайн