Какви слушалки да си купя?

Слушаш ли музика? Потракваш ли в такт с мелодията или си оглушал и не знаеш какво е това?
Ела и чуй ритъма!
dra6ko_second_chance
Мнения: 1417
Регистриран преди: 16 години

Какви слушалки да си купя?

Мнение dra6ko_second_chance15 години

Вчера мернах два модела на SONY в техномаркет и тьй като отдаван имам мерак да си купя хубави слушалки сьм готов да отделя максимум 150лв.Та може ли да ми препорьчате нещо.Ето и вьпросните модели:

http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=219

http://www.electron.bg/product_info.php ... ts_id=7409

Аватар
b081
Мнения: 498
Регистриран преди: 18 години

Re: Какви слушалки да си купя?

Мнение b08115 години

Sennheiser? Имат модели с чудесен звук на доста ниски цени. Аз си взех едни отворени, които са удобни и ако носиш очила, за около 50 лева.

Май няма особен смисъл да ти предлагам магазин в София...?

Редакция: моделът на моите е eH1430.
Последна промяна от b081 на 29 юли 2008, 15:48, променено общо 1 път.
If you want everything, you'll end-up with nothing. -- Lulu

Аватар
me3x
Мнения: 4122
Регистриран преди: 18 години

Re: Какви слушалки да си купя?

Мнение me3x15 години

Pioneer SE-A1000 ако искаш да имаш качество на отлично ниво. Вървят в диапазона от 130-170лв. Тук мисля че са най-евтини - 132лв
Имах удоволствието да им се порадвам за няколко дни тъй като имам познат, който прави музика на профи ниво. Няма да съжаляваш :wink:

Ревю на продукта.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
andycole
Мнения: 5560
Регистриран преди: 18 години

Re: Какви слушалки да си купя?

Мнение andycole15 години

AKG е най-добрата марка слушалки.Отиваш в техномаркет и там имат голямо разнообразие от модели и взимаш нещо за около 150 лв ;)

Аватар
ShadowSong
Мнения: 589
Регистриран преди: 17 години

Re: Какви слушалки да си купя?

Мнение ShadowSong15 години

me3x написа:Pioneer SE-A1000 ако искаш да имаш качество на отлично ниво. Вървят в диапазона от 130-170лв. Тук мисля че са най-евтини - 132лв
Имах удоволствието да им се порадвам за няколко дни тъй като имам познат, който прави музика на профи ниво. Няма да съжаляваш :wink:

Ревю на продукта.
аз съм с точно този модел и съм супер доволен :) попринцип слушам музиката на МАКС и брат ми е казвал че се чувала много силно дори когато са ми на ушите О_o

преди това бях ето с тези http://www.dekom.bg/index.php?page=prod ... e4286ad6d4 и те свирят доста добре но определено Pioneer-a ги превязхожда и то с много

Аватар
MAster-D
Мнения: 135
Регистриран преди: 16 години

Re: Какви слушалки да си купя?

Мнение MAster-D15 години

Аз съм с Pioneer SE - M280 и съм много щастлив :) Не са слаби, удобни са, екстра са и са по достъпни... 50 лева мисля, че бяха...
http://www.dekom.bg/?page=product_detai ... 4c2904bd68
Грешка. Цената им е 45 лева.
Изображение

Аватар
Jim Raynor
Мнения: 3952
Регистриран преди: 16 години

Re: Какви слушалки да си купя?

Мнение Jim Raynor15 години

И аз си търся слушалки, до 120 лева, безжични. Някаква препоръка или евентуално поне какво да избягвам?

Тези от първия пост на драшко дали ще ми свършат работа.

Аватар
Dementius
Мнения: 1224
Регистриран преди: 17 години

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение Dementius13 години

DETONATOR-M написа:орките са добри,цветът им за тийнейджъри.
не е болка за умиране :)
Скълкендито ми кво като беше по як цвят, изпотроши се за няколко месеца. Тия дано поне година да оживеят.

Аватар
Jeru
Мнения: 5027
Регистриран преди: 18 години

Слушалки

Мнение Jeru13 години

Ма 'що си купувате слушалки за по 100лв. + и взимате марки като Razer и Skullcandy? :blue:
http://www.last.fm/user/NewJackHustler/?chartstyle=Geldropdown-small

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение BardoSore13 години

Аз си бях взел Koss PortaPro и ми излезе от UK около 60 лева. Страхотни слушалки за (особено) цената! Ниските са най-силната им страна.

Аватар
Dementius
Мнения: 1224
Регистриран преди: 17 години

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение Dementius13 години

Jeru написа:Ма 'що си купувате слушалки за по 100лв. + и взимате марки като Razer и Skullcandy? :blue:
Защото всякакви видове тапи са ми безкрайно неудобни а не ми се дават 300-400+ кинта за добри слушалки. Скълкендито се оказаха доста голям фейл, от рейзъра зася съм доволен. Косове и разни сонита с подобен размер не ми вършат работа, флешовете ми са прекалено големи за не-closed ear слушалки.

ПС: честито за колата и дано не я спират много "сурвакари"

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение BardoSore13 години

Забелязал съм, че почти всички футболисти носят Beats by Dr. Dre, а също така и забелязвам слушалките в множество музикални и не такива клипове.

Аватар
Jeru
Мнения: 5027
Регистриран преди: 18 години

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение Jeru13 години

Dementius написа:
Jeru написа:Ма 'що си купувате слушалки за по 100лв. + и взимате марки като Razer и Skullcandy? :blue:
Защото всякакви видове тапи са ми безкрайно неудобни а не ми се дават 300-400+ кинта за добри слушалки. Скълкендито се оказаха доста голям фейл, от рейзъра зася съм доволен. Косове и разни сонита с подобен размер не ми вършат работа, флешовете ми са прекалено големи за не-closed ear слушалки.

ПС: честито за колата и дано не я спират много "сурвакари"
Sennheizer и AKG имат доста модели около 100лв., които са читави и са полу-затворени и достатъчно големи.
Ти си знаеш де, дано Razer-ските да излязат читави, но по принцип марката не се слави точно с изработката на качествени слушалки. :-)

Тия Beats-ове на Дре с т'ва ужасяващо грозно лого отстрани са края просто. Иначе може и да са читави, нямам идея. Не съм виждал обаче абсолютно никой, никъде да ги споменава като добър избор за слушалки.
То всъщност май 90% от всички аудиофили са единодушни, че Grado sr80i абсолютно категорично са най-добрите слушалки за под 100$. Само 'дето са мега-грозни. :lol:
http://www.last.fm/user/NewJackHustler/?chartstyle=Geldropdown-small

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение Bobi13 години

То и най-добрите готвачки обикновено за грозни :lol:

Аватар
epedos
Мнения: 7779
Регистриран преди: 17 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение epedos13 години

GEEZAS!!!
Изображение
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение BardoSore13 години

Jeru написа: То всъщност май 90% от всички аудиофили са единодушни, че Grado sr80i абсолютно категорично са най-добрите слушалки за под 100$. Само 'дето са мега-грозни. :lol:
Мда...продуктите на Alessandro са доста уважавани.

Аватар
Dementius
Мнения: 1224
Регистриран преди: 17 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение Dementius13 години

epedos написа:GEEZAS!!!
Изображение
Тва е някакъв over the top стиймпънк минус естетическата част :)

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение BardoSore13 години

Jeru написа:
BardoSore написа:Pioneer DCS-590
BlackBerry Storm 9500 + за 1.50 лири си "поръчах" код за отключване на телефона.
Честити придобивки!

Колко ти изелзе озвучението ако не е тайна?
Сподели някакви впечатления като го тестваш по-обстойно. :wink:
626 лева от български сайт. Звука е доста приятен за едно неаудиофилско ухо. Системата има доста настройки за всеки вкус. Спокойно може да се свържат още две устройства за да се изкарва звук и от тях (компютър и конзола да кажем). При подаване на достатъчно добро аудио, системата се "отблагодарява" с обемен и правилен звук. Очарован съм това което чух при игра на Xbox 360 (и то през аналоговия вход на DVD-то) и при оригинални DVD филми. В картината също се справя много добре, но все още не съм пробвал с HDMI кабел.
На вид системата има доста гъзарски вид, но пък събира доста лесно прах. Кабелите мисля са достатъчно дълги за да могат колоните да се разпределят в една нормална стая.
Иначе се откзах от колони Harman Kardon плюс усилвател за сметка на горе долу двойно по евтиния Pioneer.

Аватар
Dementius
Мнения: 1224
Регистриран преди: 17 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение Dementius13 години

Предложете някакви хубави слушалки че преди малко ми се прееба razer orca-ta. Самите слушалки са много удобни и вадят много чист звук, но кабела не е гумиран a е обвит само с плетка и се прецака точно преди жака. Опитах се да го снадя, но се оказа че вътре са с някакво оптично вкално или каквото и да е там и няма да стане. Търся нещо в порядъка 100-150-200 кинта и да не са тапи, защото не ги понасям. Мислих Steelseries Siberia от първия модел, но съм с много големи флешове и не знам дали ще ми се поберат ушите вътре :crazy:

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Re: Offtopic ferever!!

Мнение BardoSore13 години

Koss PortaPro
eBay или Amazon.
Изключително добро качество на изключително ниска цена!

Кой е онлайн