Онлайн радио

Слушаш ли музика? Потракваш ли в такт с мелодията или си оглушал и не знаеш какво е това?
Ела и чуй ритъма!
Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Онлайн радио

Мнение Rinaldo18 години

Japan BG online Radio
AnimeOnlineRadio -> http://www.animebg.com/radio.m3u

за феновете на Аниме ОСТ и Japanesse Music , в това число J-rock, pop, rap, techno и квото се сетите.

Аватар
Mike
Мнения: 449
Регистриран преди: 18 години

Мнение Mike18 години

Интересно.
Аз знаех за идеята понеже Еликс ми беше споменала от преди бая време, ама се радвам да я "видя" реализирана.

Но... кога има предване, че днес към 16:00 като пробвах нищо не свиреше...

:?:

всъщност сега пак пробвах и работи :)

Stream name: AnimeBGOnline 128Kbit/s (15.6k/s)
Current title: 57- MASSIMO LICARI live set @ BIGGEST (party circoloco dc-10 djs cirillo + manga 22-02-004)

не е май баш jpn но поне е приятно ;)

Искам и в някой форум тема за поръчки на песни :D

Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Мнение Rinaldo18 години

ми работи си постоянно, може Хики да е сменяла некви мп3та или да и е паднал нета, щот снощи тя се праише на DJ :). Аз то седмица и нещо я тормозя да тегля японска музика от нея :) снощи ми вика, пусни си радиото , аз викам неработи , Пък съм блокирал аксеса на ъинампа :)) и пускам аз.. и ма натрупясва ЕДНо мноо яко ремиксирано парче на Shenmue ! :)

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Мнение cain18 години

хех даже ми хареса. явно в мен е дремел някакъв jmusic фен :D

Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Мнение Rinaldo18 години

cain написа:хех даже ми хареса. явно в мен е дремел някакъв jmusic фен :D
:muzza: :cool: ( тя Хики като почне да пуска яките песни незнам как jmusic фена в тебе не само ще се сабуди , ми може и купон в главата ти да направи) :lol:

p.p Иначе песните са подбрани от Inuyasha , който явно е насабрал и той доста музика. :) и се прави и той на DJ , radio-то е негово . ):)

oxygen7
Мнения: 74
Регистриран преди: 18 години

Мнение oxygen718 години

приятно, необвързващо....

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Pandora - твоето собствено нет радио

Мнение cain17 години

Реших да ви го похваля.
Каква е идеята. Казваш някаква група и сайта сам търси песни които да са подобни и ти ги пуска.

Например ето сега си направих radio station в който да се пуска музика подобна на Lamb (есид джаз). Може да даваш инфо за всяка песен:
-харесва ми
-не ми харесва
-отегчен съм от песента и спрямо предпочитанията се подбират песните

Пусна ми Lamb - What Sound - ОК, Cirrus - Boomerang - OK, VNV Nation - Carbon - не съм гласувал, Paul Oakenfold - Of your life - като цяло е ок но ми се слушаше нещо по-леко и с женски вокал и гласувах против и след тоова pandora.com подбираше песните в стила Lamb - лекички и женски вокал

Сайта е добър преди това пак съм си правил експерименти и ми изнамира правилните песни. Не съм пробвал с по-изчанчена музика.
Общо взето много си заслужава особено ако на човек не му се занимава да търси музика и да прави плейлисти.
Първите няколко песни са for free, след това изисква регистрация.
PC mustard race

Аватар
Sympozium
Мнения: 185
Регистриран преди: 16 години

Radio SEGA

Мнение Sympozium16 години

От година и нещо си пускам това радио от време на време, но все забравям да сложа линк.
http://radiosega.net/
Доста добра организация, вижте за какво става въпрос.
Купувам конзолите:Nes,Snes, SegaMasterSystem,32x,Sega Cd, Saturn,Panasonic3DO,Neo-geo.
Купувам оригинални игри:Sega Mega Drive, Sega cd, Saturn, Dreamcast, ps1, NES, SNES, N64, GameGear, Gameboy, GBA.

Кой е онлайн