Anime Music Videos

Слушаш ли музика? Потракваш ли в такт с мелодията или си оглушал и не знаеш какво е това?
Ела и чуй ритъма!
BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Anime Music Videos

Мнение BardoSore18 години

Ryu Vs. Power (AMV)
Не знам колко от вас за запознати по-основно с този определено интересен жанр в анимето.Доста хора го приемат като изкуство и голяма част от тях се занимават професионално и понякога разработват дори проектите си с месеци!Има и състезания (contests),като видеотата се разпределят в съответни жанрове (почти като оскарите :lol: ).Самото съкращение AMV означава "anime music video".Най-големия сайт посветен на AMV е http://www.animemusicvideos.org/!
Като един доста силен аниме фен се престраших и реших да създам мое си AMV!Целта ми не беше просто да скалъпя едно "бързо" видео (между другото пълно е с такива в горепосочения сайт,просто следете видео показанията,броя посещения,оценките,броя на дадените мнения,получени награди и т.н.),а да го напрая "малко по-така" :D Мястото за премиера не е най-подходящото тук,за това и се появи първо в http://forum.animes-bg.com/!Но като това е най-посещавания от мен форум и има подходяща тема...ето го и тук :wink:
Ето линка към AMV-то: http://www.animemusicvideos.org/members ... p?v=119079
Ето и линк към създадената тема към AMV-то в аниме форума: http://forum.animes-bg.com/viewtopic.php?t=7695

Аватар
werk
Мнения: 1674
Регистриран преди: 17 години

FF VIII AMV Cascada Bad Boy

Мнение werk17 години

Тва ми е първото и надявам се не и последното AMV по играта Final Fantasy VIII.И без това съм болен и няма кво да правя...и си викам аре да спретна едно amv Песента е Cascada - Bad Boy.Тайминга не е мн добър ама се пак ми е първо... Enjoy.
http://youtube.com/watch?v=KRyU7OegFjA

Kaжете дали е много зле или можеше и повече :roll:

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

BTW,никой не се изказа поне повърхностно за amv-то!Ако не можете да го изтеглите,да го кача в youtube,ако трябва?!

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

Като за "...и без това съм болен и няма кво да правя...",става,но аз не бих се хванал да направя проект,който нямам намерение да го изкусурявам според творческите си възможности!Един вид полуфабрикат :roll:
Не знам с коя програма си го правил,но няма грам ефект и просто си пуснал през почти цялото време на фона на cg-то да звучи музиката!
Ако успееш да се справиш с даунлоуд системата на сайт,които ще ти посоча по-долу,можеш да изтеглиш моето първо AMV (и единствено за сега,но все пак имам една минута готова от изоставен за момента проект по Blood:The Last Vampire)!
До колкото си спомням трябва да се регистрираш в http://www.animemusicvideos.org/ за да дърпаш!

AMV-то ми!
Темата тук за него.

Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Мнение Rinaldo17 години

BardoSore написа:BTW,никой не се изказа поне повърхностно за amv-то!Ако не можете да го изтеглите,да го кача в youtube,ако трябва?!
utre чe go 43k sega mi se spi

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

Host by YouTube
Тук качеството естествено пада драстично!

Аватар
cain
Мнения: 4906
Регистриран преди: 18 години

Мнение cain17 години

ами...
трябваше с The Power да свърши и щеше да изглежда завършено. след като си добавил още две песни и някак е разпокъсано
Можеше да е една главна песен - бърза и агресивна прекъсната в средата от някаква по бавна за да отрази някаква драма и постепенно бавната да премине отново в бързата

Надписа Boom е излишен според мен както и неговите разлчини форми.
В повечето случаи действието следва песента което е добре. Внимавай с разните ефекти.
PC mustard race

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

cain написа:ами...
трябваше с The Power да свърши и щеше да изглежда завършено. след като си добавил още две песни и някак е разпокъсано
Можеше да е една главна песен - бърза и агресивна прекъсната в средата от някаква по бавна за да отрази някаква драма и постепенно бавната да премине отново в бързата

Надписа Boom е излишен според мен както и неговите разлчини форми.
В повечето случаи действието следва песента което е добре. Внимавай с разните ефекти.
Ми не знам...песните тогава така си го подбрах и така ми харесваше и сега ми допада.Тук вече е въпрос на вкус,а не чак толкова на лош подбор или нагласяне :roll:
За надписа може и да си прав,но ти си първия на който му прави впечатление (негативно) за това!
А за ефектите,главно за това ме "нахраниха" про amv мейкъри в гореспоменатия форум!Но все пак да не забравяме,че ми е първи проект,а като за такъв е доста напред спрямо повечето такива!

Edit:Като се има в предвив,че имах нулев опит с такива програми преди да започна!
Последна промяна от BardoSore на 26 яну 2007, 18:19, променено общо 2 пъти.

Аватар
werk
Мнения: 1674
Регистриран преди: 17 години

Мнение werk17 години

Много много добре.Изпълни ме :? :D

BardoSore
Мнения: 8869
Регистриран преди: 18 години

Мнение BardoSore17 години

werk написа:Много много добре.Изпълни ме :? :D
Макар и със осъзнати грешки,аз си го обичам :wink: Дори го имам на телефона си.
Rinaldo също обеща да напише нещо!?

Аватар
Bobi
Мнения: 7233
Регистриран преди: 18 години

Мнение Bobi17 години

Вчера пуснах първия коментар под филмчето ти, а днес гледам, че има ... 0 коментари :?

Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Мнение Rinaldo17 години

BardoSore написа:
werk написа:Много много добре.Изпълни ме :? :D
Макар и със осъзнати грешки,аз си го обичам :wink: Дори го имам на телефона си.
Rinaldo също обеща да напише нещо!?
she napisha no teglq edni neshta deto sa mi vajni s po - do 5k i iskam da gi drapna 1vo.. ;) obeshtah 4e she go gledam i sam si go adnal adresa na bookmark.
Wse pka gledam AMV-ta to 7-8godini.

Аватар
Leon Scott Kennedy
Мнения: 185
Регистриран преди: 18 години

Мнение Leon Scott Kennedy17 години

Доста е зле, за мен този тип неща да се бута музика върху моменти от игрите е бая тъпо.
Изображение

Аватар
Rinaldo
Мнения: 2817
Регистриран преди: 18 години

Мнение Rinaldo17 години

хех интересно още ми стой регистрацията на анимемузиквидеос ;)
# User Name: morteg
# Member Since: Tuesday, April 12, 2005, 3:48 AM

Bardosore изтегли си AMV-to на Anime BASTART с песен на Kameloth , то ми е любимото.. бях го набарал 2003 лятото от Коралски случайно ;) Има го на сайта защото заради него се бях регнал да си го драпна пак, че диска дето ми беше се беше прецакал.

АМВ-то не е лошо, но на моменти леко се прецаква картината, ако е по тво воля не е хубаво ,. Също многото песни не е хубаво само една яка това е. Изборът на сцените е на 65-75% работи и върху тях. НЕ слагай надписи по време на АМВ-то , с това Боом мум и тн.. натписите в края ;) Ами това е мнението ми.. Надявам се на анимесбг да е имало подобни мение да може да си определиш насоките и да дойдат яки амв-та да се на кефят хората.

И дръпни rubyeye : Dark Legacy (Bastard) (2001-11-29)


* Kamelot - Karma.mp3

Кой е онлайн