Търся един филм

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Re: Търся един филм

Мнение Bobiпреди 7 години

Някой знае ли откъде мога да намеря Chasing ghosts с по-добро качество? :wink: Намерих со в Замунда, но там е с отвратително дребна картина и не става за гледане дори и на екрана на античния Game Boy :lol:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Пичове, някой да е попадал на Техническа полиция (Techno police) ? :-) Търся го под дърво и камък с превод на български език. :? Преди 2-3 години се мяркаше в Арена-та, но май вече го няма никъде из родното пространство...

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Bobi написа:И аз това се чудя :? Навремето ми беше доста интересен, а и няма как да е иначе, щом включва някои от любимите ми теми накуп - космически пътувания, пирати, съкровища :-) Дали въобще ще имам щастието да го гледам отново... :-?

Има някаква вероятност да е било ей това от филмчето долу, но по спомен всичко беше с доста по-добри ефекти:
http://www.imdb.com/title/tt0179577/ (Treasure Island in outer space)

:arrow: http://www.mininova.org/tor/1451520

п.п.: Нямам достатъчно място на твърдия диск, за да сваля филма и да видя, дали е той :?
Боби, Боби, къде блееш, моето момче? :lol: Точно това е филмът, който по БНТ излъчваха преди доста години като "Планетата на съкровищата" :inlove: Откакто видях космическия кораб "Еспаньол" в края на ей това филмче долу, вече съм абсолютно сигурен, че е същият филм:

Сега остава и да го изнамерим с български превод :-)

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 6 години

Дали нейде може да се намери филмът "Miracle Landing" с превод на български език? :blue:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 5 години

Я дайте малко заглавия на филми с красиви гледки от Хонконг, че ми се догледа нещо такова. :-) Наскоро гледах "Motorway" и се зарибих на тази вълна. За един от филмите "Час пик" също се сещам, както и някои други филми на Джеки Чан, обаче тях вече съм ги гледал, така че ако се сещате за още някой филм, признайте си без бой. :wink:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост