Pacific Rim (2013)

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Потребителски аватар
ironhead
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Re: Pacific Rim (2013)

Мнение ironheadпреди 4 години

http://zamunda.net/details.php?id=36796 ... s=1&page=0
Пауър Рейнджърс Консерви с плазмени реактори срещу лигави Гущери, филма би се харесал на 9-10 годишни :-D :-D :-D Правиш 4-5 гущера тип Годзила с малко генетични подобрения, слагаш на среща и 4-5 тенекии въоръжени с 2-3 ръждясали парчета Пернишки Винкел, малко лазери за цвят и една ракетна установка колкото да не е без хич, пускаш ги насред Лос Анджелис да се млатят като на кеч мания 2011 и Воала Пасифик Рим :-D :-D :-D
Огненият пръстен АКА Трансформърс? ..там коя си част- 3,4? не го следя :lol:
Както виждам от коментарите - любимия филм за 12 годишните , за нас по зрелите най-голямата простотия която съм гледал скоро . p.s - изгледах цели 15 минути ....
Браво на Гилермо дел Торо ,че се отказа да режисира Хобит заради този филм,явно на време се е усетил ,че феновете на средна земя като мен щяха да го убият с камъни :lol:
смотан филм, разгонена китайка и заварчик които трябва да спасят света. Това е с няколко думи.
10лв по добре за свирка от колкото за тоз филм....
:facepalm: :-?
Изключително силен филм, много ми хареса. Влязох с огромни очаквания, като излязох бях с огромна усмивка, потъркващ ръце, личи си че Гилермо е фен, а и че има някой на екипа му който е гледал Eva. Не очаквах да има толкова акробатични бойни сцени, но когато хвърлиха йегера и той се претъркули онемях. Ах, Striker Eureka колко красив беше просто, но Черно Алфа, Саша и Алексис завинаги ще останат в сърцето ми. Мисля да го гледам отново този вторник. :yes:
Изображение

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 4 години

Е черно Алфа все едно му бяха нахлупили кофа на главата :lol:
Ще се повторя но филма е доста по-напред от трансформърите. Усещането за сила, маса, мощ в битките е един път.
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

Др. седмица ще го гледам най-после. Както и Върколака :)
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 4 години

Ако не го направиш ти се отнема гийк членската карта :Р
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Само оръртайма да свърши... :х

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 4 години

cain написа:Е черно Алфа все едно му бяха нахлупили кофа на главата :lol:
Ще се повторя но филма е доста по-напред от трансформърите. Усещането за сила, маса, мощ в битките е един път.
Имало е други Ягъри, но са ги резнали. Кой знае как е изглеждал мексиканския Ягър на Дел Торо :lol:
Четох някъде, прeди седмица, че май ще има продължение, prequal, след някой друга година...
Като гледам проектите на Дел Торо, не е като да няма работа, да му видим новия вампирски сериал (поне аз съм му навит де).

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 4 години

От комерс-бенгър блокбъстърите тва е най-доброто, на този филм нормално е да се свърши няколко пъти + попкорн шотове навсякъде ! Бих го гледал пак, а после си го взимам на блу рей. Много здрав отвсякъде, трябва да се отбележи и празната кино зала, имаше 2-3 чичета с анцузи адидас попаднали на прожекцията на абсолютно random принцип :lol: Единствена критика - твърде много бой във вода !

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Абсолютно, в един момент не знам какво ме задържа буквално да не метна пуканки по екрана от кеф, въпреки 4мата човека пред нас, които бяха единствените други в залата. Все пак някак си се удържах :D

Сцената след кредитите :bow:

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 4 години

Ахам, филмът е задължителен за нърдове, кефещи се на блокбъстъри :lol: Въобще филмът е задължителен за кино, така че без еврейски номера качо чакане на рилийси с добро качество, тичайте към близкото кино и гледайте, който не го е гледал :lol:

@ironhead, като чета цитатите от замунда, които си изкарал... Просто нивото на хората в България е потресаващо, аз само като гледам разни селски бекове, толкова се изумявам, че дори не ги интересуват марвелски филми, комерс блокбъстъри за супер герои и изобщо неща, на които нормални хора гледаме като гилти плежър и се кефим, въпреки че осъзнаваме, че са чалга, за средностатистическия бг селски бек даже такива комерс неща не представляват интерес. Дай им "Стъклен дом", "Под Прикритие" и "Бързи и яростни"... Те такива хора гледат 700 мб рипове на екран на лаптоп и ги слушат с вградени тонколони, болести за тях :lol:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Е реално най-успешния нов бг сериал ако не броим Под Прикритие беше сериал за неволите в мола. nuff said :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 4 години

7/10 (на кино)

Много еднообразни чудовищата, бе. А финалната битка под вода беше пълен ташак, бърза работа като за отбиване на номера, че и дори не се виждаше много ясно. :wall:

Иначе противните ми сърдечни излияния от Евангелиона са ги докарали, плюс традиционната, макар и леко иронизирана, американо-японска патриотична жилка. :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Загатва потенциал, но трябва продължение, където вече всичко ще си е*е майката както си трябва ;)

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 4 години

Най-накрая някой да направи готин игрален филм с роботи. След трите Трансформърс л***а на Майкъл Бей, заради които го намрази кажи-речи всеки фен на франчайза, се бях отчаял... Но евала му на Дел Торо! Направи филм, с който вместо да се взима твърде насериозно си показа цялата любом към kaiju и mecha жанровете (дори с дребни детайли като фактът, че чак накрая се сетиха да ползват меча на Gypsy). Pacific Rim ми направи кеф във всяко едно отношение - имаше страхотен дизайн на продукцията, читави актьори (не че съм отишъл да гледам актьорите) и невероятен саундтрак (моите поздравления за Рамин Джауади, който е осъзнал, че такъв тип филми трябва да си имат theme song, и то какъв... 2 месеца вече не мога да си я избия темичката от главата :) )
От една страна - искам да видя още такива филми, от друга, не ми се иска да се мъчат да правят продължение и вероятно да развалят нещата...

Определено за мен най-готиният нов филм, който съм гледал от МНОГО време насам. Голямята излагация на годината за мен беше Супермен-а на Снайдър, ама предвид режисьора, високи очаквания нямах.

Айде да идва 15-ти октомври по-бързо и да се купува Pacific Rim за домашно кино :-)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 4 години

Игрален, игрален колко да е игрален :-)
Като цяло, приятно зрелище. Съжалявам единствено, че нямах време да дам и моите 10 кинта за бокс офиса. Щото дел Торо най-много от това има нужда.

cain написа:[...] Евала на Гийермо просто е най-правилният гийк, жалко че се отказа от Хобитът.
Изобщо не трябваше да се захваща, ама пак добре, че се осъзна. Адаптацията на Хобитът е твърде дълъг и по начало обречен проект:
+ за толкова време, дел Торо е в състояние да изкара 3-4 оригинални проекта от калибъра на Pacific Rim
+ без вмешателство, без творчески компромиси, че да влeзe в някаква рамка (каквато е филмовата трилогия LotR)
+ и без да остава в сянката на
:snorezilla:

bojinkata
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bojinkataпреди 4 години

Като нов член на този форум , много се радвам на нещата, които чета тук.Мнението ми за филма съвпада много с нещата, които прочетох.Та - първият филм с роботи, които харесвам и едновременно качествено произведение, което да съчетава комерисалното с фенското.Евала, на Дел Торо - човека знае как хем да изкара парички, правейки кефа на Холивудчани, хем да вкара фенското.Обичам комерсиалното, когато е направено, така че всеки да види това ,което харесва, пък ако обедини всички идеи, става още по-хубаво.Този филм е точно такъв - баналниият сюжет, пресъздаден по прекрасен начин!Евала :)

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 3 години

:D

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 3 години

бок!