Сериали

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 месеца

Макшейн кърти, чисти и извозва :bow Но без читав сценарий и режисура, майсторството му отива на вятъра. Затова именно Deadwood е връх в кариерата му.

При Боговете май пак ще отбива номера. Не съм запознат с първоизточника, но адаптацията не ме очарова особено. Да не говорим, че самият Макшейн има нищожно екранно време за сметка на бая безличния каст. Дано има някакво развитие или поне Геймъновия сюжет да компенсира останалото.

Колкото до Могилите, няма начин да не се окаже някакво епохално безумие. Цяло чудо е как пернат дъртак като Линч е успял да изнуди за 20-часова поредица, за която не само има думата за всяко нещо от сценарий до монтаж, но даже е режисирал собственоръчно :dizzy: Още повече, на фона на евтината чалга, която фабрикуват HBO и Netflix в последно време. Та затова се чакат Могилите общо взето.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Re: Сериали

Мнение Delegatпреди 7 месеца

Нетфликс всъщност от доста време насам дръпнаха адски много и пускат много качествени сериали. Виж за ХБО съм съгласен.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 6 месеца

Някой с впечатления от Twin Peaks?
PC mustard race

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 6 месеца

Изчакай да наизлязат поне 5-6 епизода и ги тествай...

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 6 месеца

Само първият епизод съм гледал досега и не съм особено впечатлен - но трябва да се отбележи, че не съм никакъв фен на оригинала също де :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 месеца

cain написа:
преди 6 месеца
Някой с впечатления от Twin Peaks?
На базата на двойния пилотен епизод, като има още два излезли:
99% nonsense
0.5% disturbing imagery
0.5% Tracey <3

Нонсенсът е главно заради самовглъбения сюжет, при който разбираемост и свързаност хич не трябва да се търсят, щото не личи да има. Друг момент са разни псевдо-дадаистки странности, като свръх муден ритъм, абсурден диалог, актьорскo преиграване и състав реквизиран от някой старчески дом. Ама това е Линчовщина и в крайна сметка, глътка свеж (или по-скоро нафиркан) въздух насред еднокалъпните напъни на кабеларките. Но докато оригиналните Могили бяха едновременно авангардни, гледаеми и даже интересни, новите май ще са само първото. Бая самоцелно при това.

А по въпроса с Боговете, има напредък с последните епизоди. Освен Макшейн се появиха други читави образи, като в същото време полека се отърсват от хаотичния монтаж и сюжетното насаждане на либерастски и др. клишета.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re:

vvarp написа:
преди 6 месеца
А по въпроса с Боговете, има напредък с последните епизоди. Освен Макшейн се появиха други читави образи, като в същото време полека се отърсват от хаотичния монтаж и сюжетното насаждане на либерастки и др. клишета.
Вчера и аз гледах 3-тия епизод на American Gods и определено вече по-прилично структуриран е сериала, има повече добре играещи герои. Визуално е все така напълно фантастичен де, особено на 1080p като се гледа е нечовешки красив на места.

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Аз останах разочарован от книгата, имах надежди за сериала да е интересен и да, със всяка серия става по "кул" :)

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Изображение

http://www.syfy.com/blog/hyperion-is-coming

Хайде на хайпа!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ехаааа, тук и аз се качих на тоя hype train! Една от най-любимите ми книги... дано не я "омажат" само!

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Остава от сай фай, наистина да работят здраво по проекта и да не го прецакат нещо, принципно се работи и по друг сериал на Дан Симънс от AMC tv - https://en.wikipedia.org/wiki/The_Terror_(TV_series)

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 6 месеца

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 2 месеца

много добре
PC mustard race

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 месеца

Това може и да е обсъждано преди, но все пак... макар, че Metal Hurlant яко издишаше според мен (от това, което гледах, защото не го довърших), се оказа, че има една неочаквана изненада:

Jesper Kyd си вкарал Boss Theme-а от "The Adventures of Batman & Robin" :lol:
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост