Сериали

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Re: Сериали

Мнение Rinaldoпреди 2 години

epedos написа:Еахаха, е насилих ги наведнъж, ама нямам нерви вече, а и ти май гледаш доста повече сериали, нямах предвид конкретно Готъм... аз не съм гледал дори най-големите класики. :(
Ми на мен ми е мания това особенно ТВ фантастики и фентъзи, комиксови или по книги, някой от тях помагат за вдъхновение я за написването на история я за рисуването на разни комиксови герой. Пък и ти винаги можеш да си направиш график, да речем ще играеш по малко или няма да играеш известно време и тн. Едно време имаше доста сериали по 25-26 епизода на сезон и тн.. сега повечето са по 8-10 на сезон, 1 такъв сериал, 2 вечери преди лягане и си го минал и тн..
Да не говорим, че "Ходилуд без гащи" правят едни 5-филма на година, я ги има и толкова дето стават за гледане.. това са 365 дни в годината, 5 филма, една събота и си изгледал, през останалото време, ако не са сериалите, надали ще се нещо, аниметата отдавна ги спрях, корейските и японските сериали и тях, няма време за всичко, и аз имам 10-15 сериала дето стоят на харда, някой от преди година почти, някой ден ще ги гледаме или трием.

....
danailkiller написа:.
Хеликс ме кефи до края мен, те 12 епизода бяха, да видим новите януари месец.. Екстанта е по зле от Хеликс за мен, а "Ходя за Ягоди" много негърско тъпо го дава, но аз се кефя на сай фай елементите в сериала, пък и има разни интересни идей (за пример, сериала ми даде идея за друг сериал, който спокойно може да се направи и пусне и да кърти мивки, Пришълеца ТВ сериЙес :) и естевенно Хенри Санада е там :) ... а тая дето Бере Ягоди, и един филм не съм харесал с нея между другото, даже много се дразнех, че развали имиджа на жената котка от Батман, Мишел си беше перфе.
Така или иначе, дори да не са на голямо ниво, пак са си сайфайчета, а до скоро почти нямаше кьораво сайфайче с години... Ако не бяха едно време Баттлестар, СГ-1 и компания, последните 10-12тина години щяха да са истинско мъртвило... Даже помня миналата година като лафихме по темата, едва събрахме 4-5 ТВ фантастики, който още не бяха излезли дори :) беше си суша с години.

Един Интерстеллар да го пуснат на сериал :) 25 епизода на сезон, поне 1 часов епизод като кореjските. Мммм I'm hungry fo More! :)

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Ако някой търси от стария вид фантастика в ново облекло, оказа че в момента вървял един с 2 сезона от по 6 епизода.. Métal Hurlant Chronicles или познат като Heavy Metal в Америка, базиран на комиксите. Май месец тази година е завършил втория сезон, дано да има още...

Изображение

Първи епизод го откриват Скот Адкинс и Майкъл Джей Уайт, а последния поне на 1ви сезон го завършва Джо Фланиган от СГ Атлантис, споменах ли и Рутгер Хауър, Дейвид Бел, "Брениак- Смoлвил" и Bionic woman ? :)

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Джонатан Нолан , братът на Кристофър, ще прави сериал по Фондацията с HBO и WB.. according to thewrap

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 2 години

Rinaldo написа:Джонатан Нолан , братът на Кристофър, ще прави сериал по Фондацията с HBO и WB.. according to thewrap
Hype?

Hype. :hype:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

същото да... :hype: :lol:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 2 години

Бас ловя, че ще е пълен ташак :lol: Нещо средно между The Happening и Дарк Найт Райзес. :twisted:
Аз си покрещях иначе днес, като го прочетох...
:hype:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 2 години

http://www.theverge.com/2014/7/24/59344 ... -to-amazon
Amazon екранизират Човекът във високия замък
PC mustard race

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

е :hype: отново баси... завръща се "сайфай" ерата! Тоя дейвид шимейл сао дан прецака култовата книга на ТВ, само да е посмял!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Кой е последният филм, който сте гледали и как се класир

И аз го прочетох днес. Честит сбор, дет се вика ;)

kinda ontopic: Някой да ми каже Boardwalk Empire дали задобрява рЕзко след първи/нЕкой сезон, че от 8 епизода дотук не съм потресен нещо. :D

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

На това го докарах го до 3ти епизод с много зор още като вървеше 1ви сезон... Ти си успял чак до 8ми браво за нервите или продължи или зарежи. :)

пс. сорри, че не е истински отговор на въпроса ти..

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

Ухаааа, дано Амазон се представят достойно и да - най-после се върнахме във времето където има така множество и фантастични и фантастични-трилъри :). Нямам търпение да видя.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Е приятен е, но по-муден и от Кръстника, за съжаление :D Някой дето го е гледал?

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 години

Че то първият сезон беше най-читав :lol: Чети назад за останалите.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Ерата на комикс сериалите продължава и през 2015:

DareDevil, AKA Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist и cross over mini на тези 4ри сериала/героя в 5ти сериал The Defenders.

Марвел ще се сцепят идващата година, след 10тина дни започва и Агентката Картър (не че очаквам много, ма Марвел еtc.)

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Гледах първи сезон на Фарго. Препоръчвам горещо. :yes:

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 2 години

Започнах The Leftovers - адската депресия е :-?
PC mustard race

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

cain написа:Започнах The Leftovers - адската депресия е :-?
Не си прави труда, няма да стане по интересен, може да погледнеш, интервюто на създателите, какво целят и на къде водят историята и над какво ще наблягат, 5-10мин беше, друго интересно няма... депресията е водещ фактор в сериала, Господ е взел готините хора, оставил е шитните и е нормално няколко милиарда **** да са депресе :)

Banshee скоро му почва третия сезон, първите два бяха добре с доста бруталитита. Хеликс, четох вчера, втория сезон ще почва скоро и щял да е по брутален, нови и стари герой и почти всичко щяло да измира, явно ще ползват идеята на Walking Dead и Игра на Тронове :) Агент Картър след няколко 3 дни идва. И доста сериали нови щяло да има и тази година сай фай и комиксови, да видим нещо свястно дали ще има... Супергърл на сериал се задавал (може да се мъчат да хайпват заради задаващия се Батвам Веес Супамаан)...

12 Monkeys след 12 дни :)

Edit: btw The Americans е голям фън.. поне до момента.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

МЕрси, че ме подсети за 12 Monkeys. Хем е кощунство и богохулство, хем ще му дам шанс, деееба.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 години

Тва Leftovers не е ли на "сценариста" на Загубени и Прометей? Депресията, в такъв случай, е напълно оправдана :lol:

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост