Сериали

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Re: Сериали

Мнение Rinaldoпреди 3 години

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 3 години

cain написа:GUESS WHAT

FUCK YES

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 3 години

Лятото надъхан от Тру Детектив (знам, нямат нищо общо) си пуснах ТР. Ами първия епизод едва го изтърпях. Адски бавния пейсинг е едно на ръка, но не можах да се прежаля да пусна втори епизод след доста лейм режисурата, с неадекватната ресторантска музика, която се плейваше през буквално 2 минути. Натам по-добре ли става?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

epedos написа:Лятото надъхан от Тру Детектив (знам, нямат нищо общо) си пуснах ТР. Ами първия епизод едва го изтърпях. Адски бавния пейсинг е едно на ръка, но не можах да се прежаля да пусна втори епизод след доста лейм режисурата, с неадекватната ресторантска музика, която се плейваше през буквално 2 минути. Натам по-добре ли става?
Става, атмосферата е един път. От средата на първи до средата на втори еезон е много добър, и досега си остава от нестандартните неща в телевизията. Пейсингът си е окей, нещо като Карнавал да кажем.

Но... Свършва мега тъпо.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 3 години

Начи Киро какво да ти кажа... сериала е артефакт от друго време. Нетипичен нито за времето когато се появи, нито за днес. Не знам с какво да го сравня, в днешно време всички сериали държат нон стоп да те държат в напрежение докато в TP имаше серии в които нищо не се случваше и все едно гледаш някой ситком от края на 80-те. Просто защото Дейвид Линч е пожелал да е така.
Ако искаш може да изгледаш дългометражния Twin Peaks : Fire walk with me, за да видиш какво може да очакваш от сериала и да се позарибиш. Но според мен изгледай сериала първо. Да вярно е че е малко труден за гледане и спууки моментите са рядкост, но си заслужава и ти гарантирам че накрая ще сереш:
Изображение
PC mustard race

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Constantine

Опропастен. Всичко което исках, беше да видя как ядосан селянин от Уелс трепе демони с екзорсизъм, тупаници и псувни с остър акцент. Реално първият епизод е долнопробен клонинг на supernatural, без харизматични персонажи, но пък с хаотичен едитинг, кила дебилна история и никаква логика в сюжета.

Пича отива при мега застреляната путка, дето ще играе съпорта в сериала явно, и й обяснява как е в опасност и нещо ще се случи. Вечерта убиват съседката й - друга ненаименована кифла. Коце пак я сталква до работата й, и вече както очакваш тая да отиде в полицията и да каже, че някакъв ненормален я е заплашвал (както става дори в Supernatural), нашия й вика "Миии, бяха демони", а тая му отвръща нещо в стил "lol, добре" И ТРЪГВА С НЕГО.

Нз, или тя е някакъв ретард, или сценаристите са скандални калъфи. Пълен е и с други клишета :crazy:

Коцето поне докарва акцента, ама и той е колеблив като цяло, заради тъпото му backstory. Дори филмът повече ми хареса.
Ще му дам още един епизод, ама едва ли. И дори не пуши, но мотае няква запалка, та сигурно ще завъртят нещо.

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Jim Raynor написа:Constantine
Опропастен.
аха... трудно ще стигнат supernatural... back сторито ме отказа мен, напомни нещо на Spawn , първия епизод.. не че съм чел комиксите по Кон-я, но ще ги пропусна, явно ще са траши... ще му дам шанс , но ще изчакам повече епизоди, та ако няма да се трае да е 1 път :) .

На Gotham поне даде ли шанс?

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Gotham е провал. Не си струва времето.

По темата: The Walking Dead запона добре с новия сезон. Радвам се, че драмата с канибалите свърши за има няма 3 епизода. След негледаемия 4ти сезон този определено почва добре.

Започнах Everybody Hates Chris - разцепвам се от смях :D

Мисля да започна и Boardwalk Empire (season 1) след като най-после свърши.
И Dexter.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Абе кво става тука бе:

Драйфа ми се от тия, преди време имаше разни възгласи как е бил най-добрия бг сериал. Тогава се пробвах да го гледам, щото се пак патриоти сме... е десет минути не издържах.
PC mustard race

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

За мен също Gotham просто не става за гледане. Първата серия започна що-годе обещаващо, но нататък става все по-зле, честно казано не съм изгледал последната серия, но вече честно казано нямам и желание.

"Под прикритие" така всеобщо се радва на добри отзиви и кажи-речи всеки от моите приятели го харесва, но и аз просто не мога да го търпя, мисля, че първият сезон до края го докарах, но със страшен зор и превъртане. Нататък казват, че по-зле ставало, но не успях да се измъча дори да започна вторият сезон.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Ама боливудските помии са по-малко смехотворни от това :?
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Е как какво, сега като Пол Уокър е фира има ниша за запълване и Калин Врачански се явява като негов двойник. :lol:

Иначе и Под Прикритие беше фекал под прикритие, ама вече и фекала blew its cover :D

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

cain написа:Ама боливудските помии са по-малко смехотворни от това :?
Това от трейлъра не е "Под прикритие", а някакъв друг филм, който промотират там.

Иначе не го гледам и аз, но имат попадения. Намери си сцената за алеко и тая със "стана ми патката".

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

cain написа:Ама боливудските помии са по-малко смехотворни от това :?
българска им работа, нещо по яко от боливуд ли очакваше? тип Expandables? :)
danailkiller написа:За мен също Gotham просто не става за гледане. Първата серия започна що-годе обещаващо, но нататък става все по-зле, честно казано не съм изгледал последната серия, но вече честно казано нямам и желание.
Готам е як, вярно нямаме супер герои все още, а само един престъпен Готам, но все от някъде се започва... Остава да продължи и да почнат да вдигат летвата всеки епизод... Поне ще се види, кой от къде тръгва като герой и злодей. Ако сериала продължи все с Гордън и не почнат да вкарват, няколко години по късно и тн. да видим един зрял Батман, да сигурно няма да го бъде, но ще видим... на Готъм май са му заснети първите 22 епизода на сезона..

Продължават интересни неща да се задават откъм сериали

Marvel продължават с Agent Carter след няма има 2 месеца

Syfy's Ascension премиера декември, 12 Monkeys премириера януари, the Expanse (няма трейлър все още), Olympus (няма трейлър все още).

Уау, Ридли Скот работел над мини сериал по Последната космическа Одисея 3001, яко.

http://www.cnet.com/news/ridley-scott-t ... iniseries/

И още яки сериали уж се задават.. Dark Matter, Шанара, Американски богове все хубави работи.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Интересни верно, а случайно да знаеш малко повече за тоя сериал "Американски богове", дали случайно е по книгата? Ако е по книгата то тогава съм здраво в хайпа!
http://en.wikipedia.org/wiki/American_Gods

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

danailkiller написа:Интересни верно, а случайно да знаеш малко повече за тоя сериал "Американски богове", дали случайно е по книгата? Ако е по книгата то тогава съм здраво в хайпа!
http://en.wikipedia.org/wiki/American_Gods
Бях ти споменал предния път, като говорихме за сериали, че Нийл Гейман, се мъчи да търси спонсори да направи сериал по книгата си, и слуховете са, че е намерил и са започнали работа, друго не знам... Щом човека сам търси да си филмира(телевизира) книгата :)))) явно, че ще гледа всичко да е на шест. Аз и за това му четох книгата началото на годината между другото, само заради слуха, че си търси спонсори и хора да я разгърне на екран. Сега остава повече, новини, снимки, трейлъри и да излезне... Якото, е че много фантастики наистина тръгват и освен, ако не ги шътнат, няма начин да ни прецакат с кофти сайфайчета... :)
Мечът на Шанара, четох днеска, че МТВ са взели Тери Брукс и ще почват да го снимат, явно Тийнеджърския им вълколак има успех и искат нещо по грандиозно, само да не е тийн фентъзи...

Разбира се, докато не тръгне сериала/сериалите и на всичкото отгоре, ако не са успешни, нищо няма да видим, щото много ги шътват и добри сериали, заради някакви тъпи рейтинги... и тн..

бтв Хеликс на syfy е много як, 2ри сезон започва януари и той. Малко тип "the thing" с Кърт Ръсел... Един от любимите ми японски актьори играе там Hiroyuki Sanada, гледам, че го взеха и в другия сай фай The Extant на "Ходи за Бири"(ака Холи Бери). Много тежък на Екрана и играе с лекота, вярно, че ролите му малко са идентични, но все пак Хироюки Санада!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Rinaldo, откъде време да гледаш такива чекии, аз Готъм му дадох 5 епизода шанс и не съм сигурен, че ще издържа до 22ри.

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

epedos написа:Rinaldo, откъде време да гледаш такива чекии, аз Готъм му дадох 5 епизода шанс и не съм сигурен, че ще издържа до 22ри.
?? Аз ли от къде намирам време, а ти от къде намери Цели 5 епизода да изгледаш... :)

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Еахаха, е насилих ги наведнъж, ама нямам нерви вече, а и ти май гледаш доста повече сериали, нямах предвид конкретно Готъм... аз не съм гледал дори най-големите класики. :(

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Готъм аз определено няма да му дам шанс след като изгледах 5-тата серия на сериала, дори вече изтрих 6 и 7-ма серия от харда да не ги гледам, че седят там :). За мен лично първата серия на сериала беше и най-силната, от там нататък ставаше все по-скучен такъв - и това предвид, че аз въобще не очаквах супер-сили или нещо такова.

Спрямо другите, които спомена Хеликс му гледах първите 10-на епизода и чисто като идея беше доста добре, но като изпълнение не толкова и се усетих, че с нежелание я пускам и просто спрях да го гледам.

В тоя ред на мисли Екстанта е в много подобно положение в тоя един момент, някой серии са добре, някой са зле, някой са особено зле. Доста от актьорите въобще не се справят, включително и Холи Бери, която е твърдо решила просто да е с една и съща физиономия целият сериал.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост