Анимационно кино

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Анимационно кино

Мнение Jim Raynorпреди 2 месеца

Аз също изгледах Кесълванията - като цяло са верни нещата, написани от @Chakan, но аз в крайна сметка го изгледах с умерена доза удоволствие. Всъщност е някъде 90 минути всичкото, така че не отне и много време. Ван Хелзинг според мен не е сравнението, което търсиш, по-скоро е по-долнопробен западен homage към Вамир Ловец Д. Не мисля, че улавя атмосферата на Кесълвения - за музиката съм особено съгласен с горното мнение.

Аз лично не го видях като сериал въобще - по-скоро си е пълнометражен филм, който на рендъм са нарязали на 4 парчета - гледа се като едно цяло и епизодите нямат собствена арка. Всичкото е като някакъв пилотен тест - приключва като прелюдия към нещо значително по-голямо. Но пак, ако имате Netflix и 90 минути - може да се гледа. Анимацията е сносна - ще видим идните 8 епизода дали ще направят нещо смислено с нея, или ще си остане малко над посредствено.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 седмици

Кесълът е плод на десетилетна разработка :lol: Щом след толкова умуване са стигнали до "инквизицията коли и беси из средновековно Търговище", надежда всяка оставете.

А по въпроса с Vampire Hunter D: Bloodlust, хвърлете едно око на Highlander: The Search for Vengeance (2007), пак на същите режисьор и студио. Аз дълго време го скипвах заради глуповатия франчайз, ама се оказа доста приличен. Не ниво Ninja Scroll или Bloodlust, но не чак толкова далеч. Нетфликс вместо да харчат цяло състояние за пародии като Кесъла, да бяха се свързали с Кауаджири и Madhouse, че от едно 30 години търсят кинти за продължението на Ninja Scroll.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Анимационно кино

Мнение Chakanпреди 2 седмици

Highlander-ът навремето като излезе доста ми хареса и е всъщност едно от по-добрите неща във франчайза. Ама анимационното сериалче откъм концепция кефеше много повече.

И като е тръгнало на анимета - понеже наскоро изгледах целия Robotech, реших да изгледам и Megazone 23, понеже навремето са го адаптирали като Robotech филм с плачевно оскъден release. Историята е доволно объркана, ама и първите две части си струва да се гледат дори и само заради анимацията и дизайните.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост